İzmit Belediyesi Olağanüstü meclis toplantısı 3 dakika sürdü

İzmit Belediye Meclisi, bugün Başkan Fatma Kaplan Hürriyet’in olağanüstü toplantı çağrısıyla bir araya geldi.

Ayşe Uğuz
Ayşe Uğuz Tüm Haberleri

İzmit Belediyesi Meclisi bugün Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in çağrısıyla olağanüstü Temmuz ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. BELSA Plaza 9. Katta bulunan meclis salonunda yapılan toplantıda son üç meclistir gündemde olan hizmet aracı alınması ve kredi yetkisi verilmesi ve Nikomedia Vakfı protokolü için imza yetkisi alımı görüşülecek. Meclis toplantısı gündem maddelerinin okunmasının ardından yapılan oylama sonucunda 3 dakika sürdü.

ARAÇ ALINMASI İÇİN KREDİ

Taşıt ve İş Makinası satın alınması ve finansmanı için kredi kullanılması ile ilgili 05.07. 2022 tarih ve 69 sayılı meclis kararının yeniden görüşülmek üzere meclise iadesi hakkındaki 8.07.2022 tarihli başkanlık makamı teklifi cumhur ittifakının oyları sonucu oy çokluğuyla reddedildi.

NİKOMEDİA VAKFI PROTOKOLÜ

Nikomedia Kazıları İzmit Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı ile işbirliği protokolü yapılabilmesi için belediye başkanına 10 yıllık protokol yapma yetkisi verilmesi ile ilgili 05.07.2022 tarih ve 62 sayılı meclis kararının yeniden görüşülmek üzere meclise iadesi hakkındaki 08.07.2022 sayılı başkanlık makamı teklifi oy çokluğuyla reddedildi.

20 Tem 2022 - 15:12 - Gündem

Muhabir  Ayşe Uğuz

Kocaeli haber seopix