Pehlevan ve ekibi Kocaeli Şehir Hastanesi açılışı için çalışıyor

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlevan ve ekibi Kocaeli Şehir Hastanesi'nin açılış çalışmaları nedeniyle Çam Sakura Şehir Hastanesi'ne ziyarette bulunarak incelemelerde bulundu.

Yavuz Solmaz
Yavuz Solmaz Tüm Haberleri

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlevan ve ekibi İstanbul Çam Sakura Şehir Hastanesini ziyaret etti.

İNCELEMELERDE BULUNDU

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü sosyal medya hesabından yapılan ziyaretle ilgili açıklamada "İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Yüksel Pehlevan ve beraberindeki heyet İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ziyarette İl Sağlık Müdürümüz Pehlevan’a ilimizden ilgili sağlık yöneticileri de eşlik etti. İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekimi Prof. Dr. Nurettin Yiyit tarafından karşılanan İl Sağlık Müdürümüz Pehlevan ve ekibi, hastanedeki birimleri ve alanları gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ardından Pehlevan ve ekine Koordinatör Başhekim Yiyit tarafından hastanede ve ilde gerçekleştirilen sağlık hizmetleri hakkında detaylı sunum gerçekleştirildi. Merkezde sunulan hizmetleri yerinde gözlemleyen heyet, klinik, poliklinik, ameliyathane, yoğun bakım, sterilizasyon, görüntüleme, laboratuvar, onkoloji, FTR vb. birimlerde sunulan hizmetler ile şehir hastaneleri ve kamu özel işbirliği modeline ilişkin istişarelerde bulunuldu. İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Yüksel Pehlevan, Koordinatör Başhekim Prof. Dr. Nurettin Yiyit ve ekibine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi." ifadelerini kullandı. 

"KOCAELİ ŞEHİR HASTANESİ AÇILIŞ ÇALIŞAMALARI İÇİN"

Gönderinin altına yorum atarak bilgi veren Kocaeli İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlevan "Kocaeli Şehir Hastanesi'nin açılış çalışmaları nedeniyle Çam Sakura Şehir Hastanesi'ne yaptığımız ziyaret esnasında bana ve ekibime gösterdikleri olağanüstü misafirperverlik, tecrübe ve bilgi paylaşımı için başta koordinatör başhekim Sayın Prof Dr. Nurettin YİYİT'e, tüm ekibine, ihtisasım sırasında bana çok şey katan Kadın Doğum Klinik Sorumlusu çok değerli abim Sayın Doç. Dr İbrahim POLAT'A sonsuz teşekkürler." 

22 Tem 2022 - 10:43 - Sağlık

Muhabir  Yavuz Solmaz

Kocaeli haber seopix