Güven ve kalitenin sonucu “Mir Gold ve Anka Gold”

Süleymanoğlu şirketler bünyesinde 4 sene önce açılan Mir Gold ve Anka Gold şubeleri kuyumcular çarşısında müşterilerine güven ve kalitesiyle hizmet sunuyor.

4 SENEDE KALİTESENİ HİSSETTİRDİ

Süleymanoğlu şirketler bünyesinde 4 sene önce kuyumculuk sektörüne giren Mir Gold Ve Anka Gold ilk günden bugüne kadar kuyumcular çarşısında yer alan şubeleriyle kalitesini hissettirdi. Mir ve Anka Gold şubelerinde 8 çalışan ve 20 yıllık iş tecrübesi bulunan personellerle vatandaşlara güler yüz ve kalitenin içinde olduğu bir hizmet sunuluyor.

MİR GOLD VE ANKA GOLD İŞLETMECİLERİ NİHAT SÜLEYMANOĞLU VE FIRAT SÜLEYMANOĞLU

GÜVEN VE KALİTE İÇİN TERCİH SEBEBİ

Müşterilerine verdiği güven ve sunduğu ürünlerin kalitesi sebebiyle 4 sene gibi kısa sürede iki şubeye ulaşan, kuyumculara vatandaşların ilgisi her geçen gün artıyor. Bunun nedeniyse her kesime hitap eden bir ürün çeşitliliği mağazalarda bulunuyor. Vatandaşların kendi istediği tasarım ürünleri de yapılabiliyor. Tanınmış markalar ile işbirliği içerisinde bulunan Mir Gold ve Anka Gold şubeleri isme özel yazılmış sertifikalar, trend ürünleri yakalama noktasında başarılı bir durumda. Satılan ürünlerde cüzi bir rakama değişim yapılabiliyor. Her sene yenilenen modeller ve farklı konsept ile müşterilerinin karşısına çıkan Mir Gold ve Anka Gold’ta taksit imkanı da bulunuyor.

24 Tem 2022 - 09:00 - Ekonomi

Kocaeli haber seopix