Vedat Çalık bu kez de Özdağ'ın posterini yırttı!

Zafer Partisi Kocaeli İl Başkanı Vedat Çalık görevden alınmasından sonra Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ hakkında ağır ifadeler kullanmıştı. Özdağ kendisine neden partisidesin diye karşılık verdi. Çalık bu kez de Zafer Partisi Kocaeli İl Binasında bulunan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın posterini yırttı.

Zafer Partisi Kocaeli İl Başkanı Vedat Çalık görevden alınmasından sonra Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ hakkında ağır ifadeler kullandı. Bu ifadelere sessiz kalmayan Özdağ Çakır hakkında sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Özdağ, “CHP’li İzmit Bld’sini haklı haksız eleştirdiği, AKP’li Kocaeli Bld’den ise ihale aldığı için görevden aldığım, görevden alınmamak için yalan söyleyen eski il başkanı görevden alınma belgesi üzerine hakaret etmiş.Öyle ise neden partidesin demezler mi?Netflixi öneririm, görüntü iyi” ifadeleri ile Çakır'a seslendi. 

Vedat Çalık bu gelişmeden sonra sosyal medya hesabından Özdağ ile çekilmiş fotoğraflarını kaldırdı. Bugün ise Zafer Partisi Kocaeli Başkanlığı'na giden çalık parti binasında bulunan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın posterini çerçeveden çıkarttı ve yırtarak paramparça hale getirdi. 

24 Tem 2022 - 14:10 - Siyaset

Kocaeli haber seopix