AK PARTİ KOCAELİ MİLLETVEKİLİ FİKRİ IŞIK ATAKENT CİHAN HASTANESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

23, 24, 25 ve 26. Dönem AK Parti Kocaeli Milletvekili görevini sürdüren; 61, 62, 63 ve 64. Hükümetlerde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı, 65. Hükümette Milli Savunma Bakanı ve Başbakan Yardımcısı olarak görev alan; aynı zamanda AK Parti Genel Merkez Başkanlığı’nda Bölge Koordinatörlüğü ve Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunan Fikri IŞIK, Özel Atakent Cihan Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemalettin AKKURT’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Bir süre önce Atakent Sağlık Grubu tarafından devralınan Atakent Cihan Hastanesi, güvenilir hekimleri ve profesyonel ekibi ile hızlı bir büyüme potansiyeline ulaşmıştı.  Grubun son sağlık kuruluşu olarak Kocaeli’de varlığını güçlendiren hastaneye hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Ak Parti Kocaeli Milletvekili Fikri IŞIK, Kocaeli’nin sevilen iş insanlarından olan ve Atakent Sağlık Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdüren Kemalettin AKKURT’u makamında ziyaret etti.
Kaliteli sağlık hizmeti sunumu ile hasta memnuniyeti sağlama konusunda özenli ve dikkatli olduklarını belirten Atakent Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kemalettin AKKURT, gerçekleştirdikleri faaliyetlerde hastaların konforu ve memnuniyetini odağa alarak hizmet standartlarını belirlediklerini, böylelikle başarılı bir sağlık yönetimi sürecine ulaştıklarını ifade etti.

Akkurt’un yatırımını yaptığı Atakent Sağlık Grubu ile birlikte diğer faaliyetleri hakkında da bilgi alan AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri IŞIK, gelişmeleri yakından takip ettiğini bildirdi. Atakent Cihan Hastanesi’nin geldiği nokta itibari ile Kocaeli’de önemli bir değer olarak öne çıktığını bildiren IŞIK, AKKURT’a başarılar dileyerek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Görüşmenin sonunda Kemalettin AKKURT, nazik ziyareti için Fikri IŞIK’a teşekkür eti.

27 Tem 2022 - 12:27 - Sağlık

Kocaeli haber seopix