Aras: İktidar rüşvet dağıtmaya başladı

Yeniden Refah Partisi Kocaeli il başkanı Mehmet Aras partisinin il başkanlığında basın toplantısı yaptı. Aras açıklamasında, “Seçimler yaklaştıkça iktidar rüşvet dağıtmaya başladı” ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisi Kocaeli il başkanı Mehmet bugün partisinin binasında gündeme dair basın toplantısı düzenledi. Aras açıklamasında yaklaşan seçimleri gündeme taşırken iktidar partisinin seçim dönemi yaklaştıkça rüşvet dağıttığını ve Z kuşağının kendilerine oy vermeyeceğini belirtti.

“İKTİDAR PARTİSİ RÜŞVET DAĞITMAYA BAŞLADI”

Aras açıklamasında, “Seçimler yaklaştıkça iktidar rüşvet dağıtmaya başladı. İktidar partisinin belediyeleri akaryakıtın bu kadar pahalı olduğu, halkın ekmek bulmakta zorlandığı bir dönemde açıkça lale devrini yaşıyor. Kültür turları adı altında vatandaşı il il gezdiriyor. Yediriyor içiriyor, konaklatıyor. Ama vatandaşın beklentisi bu değil, vatandaş kendi kazandığı ile kafasına göre gezip dolaşmak istiyor. Sonuç olarak vatandaş simit alacak param yok diyor, iktidar gel seni Mardin’ e götüreyim diyor.

Z KUŞAĞI VERİLENİ ALIR AMA OYUNU SİZE VERMEZ

Diğer yandan iktidar oy oranının en düşük oranda olduğu z kuşağını da seçim rüşvetinin hedefine koymuş durumda. Z kuşağının kredi borucunun faizini sildiler. Yaz aylarında kapalı olan yurtları z kuşağına tahsis ettiler. O çocuklar iki bayramdır bilet fiyatlarından dolayı ailelerinin yanına gidemiyor. O çocuklar bunu unutmadılar. O yüzden onlara verilen rüşvette oy getirmeyecek. Z kuşağı verileni alacak ama oyunu size vermeyecek. Göreceksiniz yakın zamanda bu iktidarın sonu da, Özal’ ın anavatan partisi gibi olacak. ” ifadelerini kullandı.

28 Tem 2022 - 16:48 - Siyaset

Kocaeli haber seopix