‘Şehrin Parlayan Yıldızı” Sirius Cafe Plajyolu'nda açıldı

Plajyolu Sahilinin yeni kafesi Sirius Cafe bugün düzenlenen program ile hizmete açıldı. İnce dokunuşların yer aldığı kafe, geniş bahçesi ve yeşillikle iç içe olmasıyla beğeni topladı.

+4
Haber albümü için resme tıklayın

'Şehrin Parlayan Yıldızı' Sirius Cafe Plajyolu Sahilinde Bahtiyar Bakış, Doğan Aydemir ve Yağmur Balıkçı ortaklığı ile açıldı. Sirius Cafe geniş bahçesi, deniz manzarası ve yeşillikle iç içe olması sebebiyle beğeni toplarken geniş menüsü ile de dikkat çekti.

“İSTİHDAMA DAHA ÇOK KATKI”

Açılışta söz alan AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, " 3 güzel insan bir araya gelerek dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Kocaeli'de işletme açmışlar, hayırlı olsun diliyorum. Buradan sonra şubeleşmeyi Allah'ın size nasip etmesini ve istihdama daha çok katkı sağlamanızı diliyorum. “

BİZLERE VE KENTİMİZE HAYIRLI OLSUN

Sirius Cafe ortaklarından olan ve ortaklar adına söz alan Bahtiyar Bakış, "Bu kafenin bize ve kentimize hayırlı olmasını diliyorum. Katılımlarınız için teşekkür ederim." dedi. ‘Şehrin Parlayan Yıldızı” sloganı ile hizmete başlayan Sirius Cafe’nin açılış programında AK Parti Kocali Milletvekili Cemil Yaman, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, MHP Derince İlçe Başkanı Salim Sayar, Marmara Mardinlilier Dernek Başkanı Ekrem Güneri, Körfez Mardinliler Dernek Başkanı Nedim Canlı, Körfez Ticaret Odası Başkanı Receo Öztürk, Özel Körfezim Okulları Genel Müdürü Azmi Cihat Hatipoğlu birçok davetli katıldı.

30 Tem 2022 - 16:47 - Gündem

Kocaeli haber seopix