Masterchef kim kazandı? Masterchef finalist kim oldu? Masterchef 4 Ağustos 2022 kim birinci oldu? Masterchef dün kim kazandı?

MasterChef'te ana kadroya seçilecek isimler her geçen gün daha da netleşmeye başladı. Programı yakından izleyen fakat günlük bölümü kaçıran vatandaşlar, finalistler arasında ana kadroya seçilen isimleri merak ediyor. İzleyiciler "Masterchef kim kazandı, ana kadroya kim girdi, Masterchef 4 Ağustos kim birinci oldu, masterchef 4 ağustos kim kazandı, masterchef dün kim kazandı, masterchef’te kim birinci oldu" sorularını merakla aratıyor. Kadroya 4. olarak katılan isim Çağatay oldu

TV8 ekranlarında yayınlanan ve sevilerek izlenen yemek yarışma programı MasterChef'te yarışmacılar ana kadroya girebilmek için kıyasıya mücadele ediyor. Her gün ana kadroya bir kişi daha katılırken ana kadroya katılan 4. (dördüncü) kişi Çağatay oldu. Yarışmacılar Mehmet Yalçınkaya, Somer Siviroğlu ve Danilo Zanna gibi ünlü aşçılara en iyi yemeği sunmak için mücadele ediyor. Programı kaçıranlar “dün akşam Masterchef kim kazandı? Masterchef ana kadroya kim girdi? Masterchef’te finalist kim oldu? Masterchef 4. finalist kim, masterchef dördüncü finalist kim olduMasterchef 4 Ağustos 2022 kim birinci oldu? Masterchef dün kim kazandı? Sorularının cevabını arıyor.

MASTERCHEF'TE ANA KADROYA KALAN DÖRDÜNCÜ İSİM ÇAĞATAY OLDU

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef  Türkiye'de final turu heyecanı kıyasıya devam ediyor. 16 kişilik ana kadroya girebilmek için yarışmacılar canla başla mücadele ederken dün bir isim daha ana kadroya katıldı. 4 Ağustos Masterchef finalisti son ikiye kalan Çağatay ve Şeyma‘nın mücadelesi sonrası belli oldu. İkili düelloda en iyi tabağı hazırlayan yarışmacılarda ana kadroya giren isim Çağatay oldu. Metin, Gamze ve Onur’un ardından dördüncü finalist olarak Çağatay ana kadroya girmeye hak kazanarak önlüğün sahibi oldu

MASTERCHEF'TE ANA KADROYA KİMLER GİRDİ?

Rakiplerinden daha başarılı yemek yaparak MasterChef Türkiye 2022 ana kadrosuna seçilen isimler her geçen gün netleşmeye devam ediyor. ilk yarışmacı Metin olurken, İkinci isim ise Gamze oldu. Üçüncü finalist Onur’un ardından 4 Ağustos’ya yayınlanan programda dördüncü finalist Çağatay  oldu.

05 Ağu 2022 - 00:05 - Gündem

Kocaeli haber seopix