CHP’li Soyluçiçek istifa etti!

CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan sosyal medya hesabı üzerinden görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek sosyal medya hesabı üzerinden istifasını duyurdu. Soyluçiçek, istifasıyla ilgili yaptığı paylaşımda şu bir süredir devam eden sağlık sorunlarım nedeniyle doktorlarımın tavsiyesi üzerine istifa ettiğini belirtti.

“SAĞLIK SORUNLARIM NEDENİYLE”

Soyluçiçek, “Kıymetli Çayırova’lılar. 3 yıla yakın Süredir devam etmekte olduğum Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova İlçe Başkanlığı görevimden bir süredir devam eden sağlık sorunlarım nedeniyle doktorlarımın tavsiyesi üzerine istifa ediyorum.

“BAĞLILIĞIM DEVAM EDECEK”

Bu süreçte desteğini benden hiçbir zaman esirgemeyen Her zaman yanımda olan başta sayın İl Başkanım Harun Özgür Yıldızlı’ya ve yönetimine, görev sürecimizde yanımızda olan tüm partililerimize değerli ilçe yönetimime bu onurlu görevde bana destek oldukları için teşekkür ederim. Cumhuriyet Halk Partimize olan bağlılığım ve hizmetkârlığım devam edecektir. Örgütümün, İl Başkanım Sn. Harun Yıldızlı’nın ve Genel Başkanım Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun her zaman emrindeyim” ifadelerini kullandı.

05 Ağu 2022 - 10:52 - Siyaset

Kocaeli haber seopix