Erdoğan’ın Kocaeli ziyareti öncesi AK Parti broşür dağıtımı gerçekleştirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı 10’uncu Açılış Bayramı öncesi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ve Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş teşkilat üyeleriyle birlikte Yürüyüş Yolu’nda broşür dağıtımı gerçekleştirdi.

Ayşe Uğuz
Ayşe Uğuz Tüm Haberleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın 10’uncu Açılış Bayramı sebebiyle Kocaeli’ye gelecek. AK Parti İl ve İlçe Teşkilatları, Erdoğan’ın gelişi öncesinde hazırlıklara devam ederken bugün Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ve Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş teşkilat üyeleriyle birlikte Merkez Bankası’ndan başlayarak Yürüyüş Yolu güzergâhı boyunca Açılış Bayramı’na katılım broşürleri dağıtarak hem esnafı gezdi hem de vatandaşların derdini dinledi.

ELLİBEŞ: HASRET VE ÖZLEM DUYMAKTAYIZ

Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, yarın bizi şereflendirecek. Biz de büyük bir onur ve mutluluk içerisinde, özlemle kendisini bekliyoruz. Malumunuz Kocaeli’mize yapılan devlet yatırımlarının, kamu yatırımlarının, Büyükşehir ve diğer ilçe yatırımlarının açılış bayramı olacak. Bu vesileyle kendisi buraya geliyor. Miting nedeniyle gelmiyor. Ama genel itibariyle Genel Başkanımızın Kocaeli’yi ziyareti ziyadesiyle bizi heyecanlandırdı. Hasret ve özlem duymaktayız. Uzun zamandır kendisiyle Kocaeli’de buluşamamıştık. En son İl Başkanlığı kongresinde gelmişti. Ancak kendisini çok geniş katılımlı karşılayamamıştık. Bu heyecan ve özlem içerisinde yarın kendisini çok geniş bir katılımla onurlandırmak onunla beraber olmak adına çalışma içerisindeyiz. Bugün son gün Cumhuriyet Bulvarı’nda başkanımızla, teşkilat mensuplarımızla birlikte çalışmalarımızı yapıyoruz. Bugün tüm Kocaeli’ye yayıldık bize düşen yer de burası. Cumhurbaşkanımıza Kocaeli’ye ve ülkemize yaptığı yatırımlardan dolayı teşekkür ediyoruz. Her zaman kararlılıkla ve dik duruşumuzla yanında olacağız” şeklinde konuştu.

BÜYÜKAKIN: GURURLA EV SAHİPLİĞİ YAPACAĞIZ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ise, “Şehrimizde yarın 10’uncu Açılış Bayramı coşkusunu yaşayacağız. Daha önce 9 kez yaşanmıştı. Bunların her biri bizim için güzellik oluyor. Şehre ayrı bir renk katıyor. Şehir için ayrı bir gurur tablosu oluyor. Bir yanda 3 buçuk milyarı bulan özel sektör yatırımları diğer yanda Büyükşehir Belediyemizi ve diğer belediyelerimizin yine 3 buçuk milyarı bulan yatırımları ve diğer kamu kurumları tarafından yapılan yatırımlarla gerçekten büyük bir şölen yapılacak. Biz de gururla ev sahipliği yapacağız. Bütün Kocaelililerimizi bu açılış bayramını davet etmek üzere sahaya indik. Bütün esnafımızı ve halkımızı bu bayramda görmek istediğimizi ifade edeceğiz. Tüm Kocaeli halkı yarın saat 16:30’da Milli İrade Meydanı’nda açılış bayramımızda buluşmak üzere davetlidir. Kendilerini orada görmekten hep birlikte gurur duyacağız” şeklinde konuştu.

05 Ağu 2022 - 16:47 - Gündem

Muhabir  Ayşe Uğuz

Kocaeli haber seopix