Muhtar Ali Akbaş KPSS olayı sonrası isyan etti

Üç tepeler Mahalle Muhtarı Ali Akbaş tapu işlemi için gittiği icra dairesinde gördüğü personelin ismi ve soyismi üzerine sosyal medya hesabı üzerinden sitemde bulundu.

Üç tepeler Mahalle Muhtarı Ali Akbaş sabah bir icra dairesine gittiğini ve görevli personelin adının ve soyadının dikkatini çektiğini ve ismin iktidar mensuplarının aşina olduğu bir isim olduğunu ifade ederek sosyal medya hesabı üzerinden ateş püskürdü. 

"HAYATTA TESADÜF DİYE BİR ŞEY YOKTUR"


Akbaş, "Sabah bir icra dosyası için icra dairesine gittim ödeme sonrası bir yazı aldım Tapu işlemi için, avukatın soyadı dikkatimi çekti.. Tanıdık bir soyisim özellikle iktidar mensuplarının aşina olduğu bir soyisim.. Bizim çocuklarımız okusun  KPSS ye girsin (  ÖSYM son durum malum) siz kendi çocuklarınıza kamu bankalarının borç takiplerini yaptırın.. Yapılan iş hukuki olabilir.. Amma benim vicdanıma aykırı.. Bu arada hayırlı cumalar dilerim. Meğerse SEDAŞ'ın da hukuk işleri aynı hukuk firmasındaymış.. Hayatta tesadüf diye bir şey yoktur! Makamlardan aldığınız güçle yandaşlarına menfaat sağlamak? Her şey hukuki olabilir ama vicdani değildir! Hakkım saklı kalmak kaydıyla bende hakkımı helal etmiyorum.." ifadelerini kullandı. 

05 Ağu 2022 - 17:29 - Gündem

Kocaeli haber seopix