3 gün hastane hastane gezdi, şifayı tornacıda buldu

Bursa'nın İznik ilçesinde gözüne cisim kaçan bir genç, şifayı tornacıda buldu. Üç gün boyunca gittiği hastanelerde, "Bir şey yok" cevabını alan gencin gözündeki cismi sanayideki bir tornacı çıkardı.

İznik'te sahil yolunda kafe işleten Hüseyin Şener, gözüne bir cisim girmesi sonucu tam 3 gün hastaneleri dolaştı. Hastanelerde gereken tedavinin yapılmasına rağmen herhangi cisme rastlanmadı. Gözündeki ağrı devam eden genç adam, durumu yakın arkadaşına anlattı.

BÜYÜTEÇ İLE BAKIP DİKENİ ÇIKARDI

Yakın arkadaşı Hüseyin Şener'i Bursa'nın Yenişehir ilçesinde bulunan sanayi sitesine götürdü. Doktor koltuğu yerine kendisini tornacıda bulan Şener, olanların bir şaka olduğunu zannetti. Tornacı ilk önce genç adamın gözüne sıvı damlattı, ardından da büyüteç ile gözün içine giren ufak dikeni çıkardı.

"HALEN ŞOKTAYIM, SAĞLIĞIMA KAVUŞTUM"

Şaşkınlığını gizleyemeyen Hüseyin Şener, "Üç gün hastane hastane gezdim, gözümde bir şey olmadığını söylediler. Tabii uykusuz kaldım. Bir arkadaşıma durumu anlattım ve beni Bursa Yenişehir ilçesinde bir tornacıya götürdü. Burada gözüme bir sıvı damlatıp, cismi çıkardılar. Halen şoktayım. Sağlığıma kavuştum. Tornacı arkadaşa teşekkür ederim" dedi.

05 Ağu 2022 - 21:00 - Gündem

Kocaeli haber seopix