Erdoğan Kocaeli'den muhalefete yüklendi "Curcuna masası 1 değil bir kaç aday çıkarır"

Cumhurbaşkanı Erdoğan 10. Açılış Bayramı için İzmit Milli İrade Meydanı'nda düzenlenen programa katıldı. Erdoğan konuşmasında, "Bu curcuna masası 1 değil bir kaç aday çıkaracaktır." diyerek muhalefete yüklendi.

Yavuz Solmaz
Yavuz Solmaz Tüm Haberleri
+3
Haber albümü için resme tıklayın

KOCAELİ DESTAN YAZIYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan 10. Açılış Bayramı için İzmit Milli İrade Meydanı'nda düzenlenen programa katıldı. Erdoğan Kocaeli'de yaptığı konuşmada, "Kocaeli hep yanımızda oldunuz, bizde Kocaeli'yi büyütmek kalkındırmak için her türlü desteği verdik, veriyoruz. 17 Ağustos depremi merkez Kocaeli'de olan depremle sarsıldık. Bu depremde kaybettiğimiz vatandaşları yad ediyorum. Huzurlu dayanıklı yerleşim yerleri için seferberlik ilan ettik. İnşaa ettiğimiz Marmara'yı çepeçevre saran yollarla, limanlara, toplu komut projeleri ile ülkemizin geleceği burada şekilleniyor. Kocaeli tüm bu yatırımların merkezinde yer alarak istihdam da destan üzerine destan yazıyor."

HEDEFLERİMİZE KİLİTLENDİK VE BU YOLDAN DÖNMEDİK

Sizler gibi yol arkadaşlarına, mücadele arkadaşların sahip olmakla iftihar ediyorum. Eskiler "önce yoldaş, sonra yol" derler biz milletimizle yoldaş olduğumuz için hak, hizmet, eser yolundan asla şaşmadık.. Kendileri vesayeti, darbecileri, teröristleri yoldaş kılanlar ise milletimizle aynı kıbleye yönelmemiş aynı kıbleye bakmamış mankurtlardır. Attığımız her adımda siyasetçisinden, aydıdına serzenişler izliyoruz. Suriye'ye rağmen şu ülkeye şunu yaparsanız başımıza şöyle felaketler gelir, mesela diyorlar ki Kafkasya'da güç dengelerine dikkat etmeden destek verirseniz başımız ağrır, ekonomide bize dağıtılan reçetelere uymazsanız başımıza taş yağar. Her kolda birileri vekalet ettikleri kimlerse benzer örtülü tehditleri dile getiriyorlar. Biz ne yaptık? Ayağımızda ki prangaları birer birer kırarak, zincirleri halka halka çözerek milletimizle gönül bağımızı gün gün takip ederek inşaamıza başladık. Kendi hedeflerimize kilitlendik ve bu yoldan dönmedik.

ERDOĞAN'IN SULUYLA KURUYLA İŞİ OLMAZ SEN ÇOK İYİ BİLİRSİN

Bir ana muhalefet var, birde onun yanında yavru muhalefetler var. Yavru muhalefetten bir tanesi aynı zamanda kocaeli milletcevekili hiç değinmek istemezdim fakat geçen bir açıklama yaptı. 20 yıllık iktidarımızda uyuşturucu ile mücadelede gerekeni yapmamışız diyor, ilk önce şunu bileceksin ne sulu ne kuru uyışturucaya yer yoktur. Sen Tayyip Erdoğan'ı iyi bilirsin, suluysa, kuruyla işi olmadığını çok iyi bilirsin. Bunların hepsiyle gerekli mücadeleyi verdik vereceğiz. Şahsımın ve kabinemin verdiği mücadele ortadadır. Sen önce kendi kadronun içinde ve ana muhalefet içinde sulu kuru bu uyuşturucu alanları düşün. Sen kimlerle tol yürüdüğünün farkında mısın? Sen önce haddini bileceksin. AK Parti'nin sulu kuru uyuşturucu ile mücadelesini iyi bileceksin, mücadelemizi sonuna kadar verdik, veriyoruz, vereceğiz. Bizim mücadelemiz nettir, kesindir. Uyuşturucu ile mücadelemizi kimse inkar edemez.

CURCUNA MASASI 1 DEĞİL BİR KAÇ ADAY ÇIKARACAKTIR

Darbe dahil her şeyi denediler, "Tek millet, tek bayrak, tek devlet" bu iradeyi yenemediler, yenemeyecekler. Bu alanda resmi rakamla 70 bin kişi var. Ümitlerini 2023'e bağladılar. Ekonomideki toparlanma gecikirse milletimizi bu kutlu yürüyen vazgeçeceklerini sanıyorlar. Bir cumhurbaşkanı adayı çıkaramadılar. 6 tane masada 1 tane masanın altında toplam 7. Bu curcuna masasını 1 değil bir kaç aday çıkarabilecek olarak görüyorum. En azından bunu başarabilirler heralde. Allah kimin hangi niyete sahip olduğunu biliyor." dedi.

06 Ağu 2022 - 18:54 - Gündem

Muhabir  Yavuz Solmaz

Kocaeli haber seopix