Sarıca'dan AK Parti'ye "Afişleri korkunuzdan mı sakladınız?"

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Çetin Sarıca sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Sarıca, AK Partililere, "Hizmet araçları alımı engellendi" pankartlarını korkunuzdan mı sakladınız diyerek yüklendi.

Büyütmek için resme tıklayın

VERDİĞİNİZ ZARARI GİZLEYEMEZSİNİZ

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Çetin Sarıca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, "AKP Genel Başkanı olan Cumhurbaşkanı R.T. Erdoğan İzmit’e geliyor diye, bu kente verdiğiniz zararı gizleyemezsiniz efendiler!

AFİŞLERİMİZİ SAKLADINIZ

Bu halka reva görmediğiniz, bu halkın parasını kiralama şirketlerine akıttığınızdan mı utandınız da “HİZMET ARAÇLARININ ALINMASI AKP VE MHP OYLARIYLA REDDEDİLDİ” afişlerimizi sakladınız.

GENEL BAŞKANINIZ SORARSA DİYE Mİ KORKTUNUZ

Neyden utandınız ya da korktunuz? Acaba Genel Başkanınız sorarsa diye mi çekindiniz? Yoksa kendi yaptığınızdan mı utandınız? Daha önce defalarca yırtmaya çalıştınız, biz astık. Siz zarar verdiniz biz tamir ettik defalarca ve defalarca! Nedir efendiler? Bu halktan korkmuyorsunuz da, Genel Başkanınızdan mı korkuyorsunuz? Söyleyin de bilelim!

SİZİN ATTIĞINIZ MESAJLAR KİMİN CEBİNDEN ÇIKIYOR?

İzmit Belediyesi olarak halka bilgilendirme mesajları atmamızdan rahatsız olup, kirli siyasetinizle “Halkın parasıyla mesaj çekiliyor” diye veryansın etmiştiniz. Aslında o veryansın da utanmanızdan, bu halka hesap veremeyeceğinizdendi de neyse! Şimdi sorarım size, AKP’li Cumhurbaşkanının Kocaeli’ye gelirken attığınız mesajlar kimin cebinden çıkıyor. Belediyelerinizden atılan mesajlar için “Siz kimin parasıyla kime mesaj atıyorsunuz” diyerek aynı tepkiyi gösterebilecek misiniz?

06 Ağu 2022 - 19:21 - Gündem

Kocaeli haber seopix