Masterchef 6. finalist kim oldu? Masterchef finalist kim oldu? Mastercheft 6 Ağustos kim kazandı?

Masterchef'te Türkiye 2022’de ana kadroya yeni bir isim daha eklendi. 6 Ağustos 2022'de yayınlanan programda Masterchef 6. final turu kazanan finalist belli oldu. Final turunun 6. akşamında yarışmacılar şefler karşısında bütün hünerlerini sergilerken programı kaçıran izleyiciler Masterchef 6. finalist kim oldu? Masterchef finalist kim oldu? Masterchef 6 Ağustos finalisti kim? Masterchef 6.tur kim kazandı? İşte detaylar

Masterchef Türkiye 2022 tüm heyecanıyla devam ediyor. 6 Ağustos 2022 akşamı yayınlanan programda 6. finalist belli oldu. 6. olarak ana kadroya bir isim girmeye hak kazandı. İzleyiciler büyük bir ilgi ile programı takip ederken vatandaşlar finalistler arasında ana kadroya seçilen isimleri büyük bir merakla izliyor. Programı kaçıran izleyiciler Masterchef 6. finalist kim oldu, Masterchef ana kadroya kim girdi, Masterchef 6 ağustos 2022 kim kazandı" sorularına merakla cevap arıyor.

MASTERCHEF'TE ANA KADROYA KALAN 6. İSİM MELİH OLDU


Masterchef Türkiye 2022 tüm hızıyla devam ediyor. 6 Ağustos 2022 akşamı yayınlanan programda 6. finalist belli oldu. Kadroya seçilen isimlere bir yenisi daha eklenirken 6. final turunun kazananı olarak katılan isim MasterChef Melih Berkay Gündüz oldu. Masterchef'te ana kadroya katılan diğer isimler sırasıyla Metin, Gamze, Onur, Çağatay, Şeyma ve Melih oldu.

07 Ağu 2022 - 00:15 - Gündem

Kocaeli haber seopix