• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • "2035 Yılına Geldiğimizde Türkiye’Nin Deprem Riski Olan Bölgelerinde Kentsel Dönüşüme Girmemiş Hiçbir Binamız Kalmayacak" Dedi.

"2035 Yılına Geldiğimizde Türkiye’Nin Deprem Riski Olan Bölgelerinde Kentsel Dönüşüme Girmemiş Hiçbir Binamız Kalmayacak" Dedi.

Son dakika "2035 yılına geldiğimizde Türkiye’nin deprem riski olan bölgelerinde kentsel dönüşüme girmemiş hiçbir binamız kalmayacak" dedi. haberleri ve "2035 yılına geldiğimizde Türkiye’nin deprem riski olan bölgelerinde kentsel dönüşüme girmemiş hiçbir binamız kalmayacak" dedi. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. "2035 yılına geldiğimizde Türkiye’nin deprem riski olan bölgelerinde kentsel dönüşüme girmemiş hiçbir binamız kalmayacak" dedi. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

"2035 Yılına Geldiğimizde Türkiye’Nin Deprem Riski Olan Bölgelerinde Kentsel Dönüşüme Girmemiş Hiçbir Binamız Kalmayacak" Dedi. Haberleri

Bakan Kurum: 'Deprem riski olan bölgelerde kentsel dönüşüme girmemiş hiçbir binamız kalmayacak'

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Gaziosmanpaşalı vatandaşlarla iftar programında bir araya geldi. Bakan Kurum, "2035 yılına...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz

Kocaeli haber