• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Balıkesir Merkezli 16 İlde Gerçekleşen Büyük Operasyona Kocaeli’De Takıldı. Aralarında Kocaeli’Nin De Bulunduğu 16 İlde Yapılan Eş Zamanlı Operasyonlarda 28 Kişi Gözaltına Alındı.

Balıkesir Merkezli 16 İlde Gerçekleşen Büyük Operasyona Kocaeli’De Takıldı. Aralarında Kocaeli’Nin De Bulunduğu 16 İlde Yapılan Eş Zamanlı Operasyonlarda 28 Kişi Gözaltına Alındı.

Son dakika Balıkesir Merkezli 16 ilde gerçekleşen büyük operasyona Kocaeli’de takıldı. Aralarında Kocaeli’nin de bulunduğu 16 ilde yapılan eş zamanlı operasyonlarda 28 kişi gözaltına alındı. haberleri ve Balıkesir Merkezli 16 ilde gerçekleşen büyük operasyona Kocaeli’de takıldı. Aralarında Kocaeli’nin de bulunduğu 16 ilde yapılan eş zamanlı operasyonlarda 28 kişi gözaltına alındı. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Balıkesir Merkezli 16 ilde gerçekleşen büyük operasyona Kocaeli’de takıldı. Aralarında Kocaeli’nin de bulunduğu 16 ilde yapılan eş zamanlı operasyonlarda 28 kişi gözaltına alındı. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Balıkesir Merkezli 16 İlde Gerçekleşen Büyük Operasyona Kocaeli’De Takıldı. Aralarında Kocaeli’Nin De Bulunduğu 16 İlde Yapılan Eş Zamanlı Operasyonlarda 28 Kişi Gözaltına Alındı. Haberleri

DEAŞ operasyonunda 28 kişi gözaltına alındı!

DEAŞ silahlı terör örgütüne yönelik, Balıkesir Merkezli 16 ilde gerçekleşen büyük operasyona Kocaeli’de takıldı. Aralarında Kocaeli’nin de bulunduğu 1...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz

Kocaeli haber