• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Medya Hesabı Üzerinden Kahve Bardağının Çöpünü Sahilde Bırakan Büşra Nur Hanım'a Çevre Temizliği Konusunda Kibar Bir Uyarıda Bulundu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Medya Hesabı Üzerinden Kahve Bardağının Çöpünü Sahilde Bırakan Büşra Nur Hanım'a Çevre Temizliği Konusunda Kibar Bir Uyarıda Bulundu.

Son dakika Kocaeli Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabı üzerinden kahve bardağının çöpünü sahilde bırakan Büşra Nur Hanım'a çevre temizliği konusunda kibar bir uyarıda bulundu. haberleri ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabı üzerinden kahve bardağının çöpünü sahilde bırakan Büşra Nur Hanım'a çevre temizliği konusunda kibar bir uyarıda bulundu. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabı üzerinden kahve bardağının çöpünü sahilde bırakan Büşra Nur Hanım'a çevre temizliği konusunda kibar bir uyarıda bulundu. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Medya Hesabı Üzerinden Kahve Bardağının Çöpünü Sahilde Bırakan Büşra Nur Hanım'a Çevre Temizliği Konusunda Kibar Bir Uyarıda Bulundu. Haberleri

Büyükşehir'den, kaba harekete naif uyarı!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabı üzerinden kahve bardağının çöpünü sahilde bırakan Büşra Nur Hanım'a çevre temizliği konusunda kibar...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz

Kocaeli haber