• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Kocaeli Valiliği Tarafından Yapılan Yazılı Açıklama İle Hafta Sonu Etkili Olması Beklenen Şiddetli Fırtına İlgili Uyarıda Bulunuldu. Vatandaşlardan Tedbirli Ve Dikkatli Olmaları İstendi.

Kocaeli Valiliği Tarafından Yapılan Yazılı Açıklama İle Hafta Sonu Etkili Olması Beklenen Şiddetli Fırtına İlgili Uyarıda Bulunuldu. Vatandaşlardan Tedbirli Ve Dikkatli Olmaları İstendi.

Son dakika Kocaeli Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklama ile Hafta sonu etkili olması beklenen şiddetli fırtına ilgili uyarıda bulunuldu. Vatandaşlardan tedbirli ve dikkatli olmaları istendi. haberleri ve Kocaeli Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklama ile Hafta sonu etkili olması beklenen şiddetli fırtına ilgili uyarıda bulunuldu. Vatandaşlardan tedbirli ve dikkatli olmaları istendi. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Kocaeli Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklama ile Hafta sonu etkili olması beklenen şiddetli fırtına ilgili uyarıda bulunuldu. Vatandaşlardan tedbirli ve dikkatli olmaları istendi. ile ilgili 2 haber listeleniyor.

Kocaeli Valiliği Tarafından Yapılan Yazılı Açıklama İle Hafta Sonu Etkili Olması Beklenen Şiddetli Fırtına İlgili Uyarıda Bulunuldu. Vatandaşlardan Tedbirli Ve Dikkatli Olmaları İstendi. Haberleri

Kocaeli Valiliğinden fırtına uyarısı geldi

Kocaeli Valiliği bugün Kocaeli'yi etkisi altına alacak olan fırtınaya dair vatandaşlara uyarıda bulundu.

Kocaeli Valiliğinden Şiddetli fırtına uyarısı!

Kocaeli Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklama ile Hafta sonu etkili olması beklenen şiddetli fırtına ilgili uyarıda bulunuldu. Vatandaşlardan te...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz

Kocaeli haber