• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Lastik İş Sendikası’Nın Örgütlü Olduğu Goodyear Adapazarı Ve İzmit Fabrikalarında Çalışan Yaklaşık 2 Bin İşçiyi İlgilendiren Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Devam Ediyor.

Lastik İş Sendikası’Nın Örgütlü Olduğu Goodyear Adapazarı Ve İzmit Fabrikalarında Çalışan Yaklaşık 2 Bin İşçiyi İlgilendiren Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Devam Ediyor.

Son dakika Lastik İş Sendikası’nın örgütlü olduğu Goodyear Adapazarı ve İzmit fabrikalarında çalışan yaklaşık 2 bin işçiyi ilgilendiren toplu iş sözleşmesi görüşmeleri devam ediyor. haberleri ve Lastik İş Sendikası’nın örgütlü olduğu Goodyear Adapazarı ve İzmit fabrikalarında çalışan yaklaşık 2 bin işçiyi ilgilendiren toplu iş sözleşmesi görüşmeleri devam ediyor. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Lastik İş Sendikası’nın örgütlü olduğu Goodyear Adapazarı ve İzmit fabrikalarında çalışan yaklaşık 2 bin işçiyi ilgilendiren toplu iş sözleşmesi görüşmeleri devam ediyor. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Lastik İş Sendikası’Nın Örgütlü Olduğu Goodyear Adapazarı Ve İzmit Fabrikalarında Çalışan Yaklaşık 2 Bin İşçiyi İlgilendiren Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Devam Ediyor. Haberleri

Lastik İş ve Goodyear arasında destekte 15, üretimde ise 3 madde geçti

Lastik İş Sendikası’nın örgütlü olduğu Goodyear Adapazarı ve İzmit fabrikalarında çalışan yaklaşık 2 bin işçiyi ilgilendiren toplu iş sözleşmesi görüş...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz

Kocaeli haber