• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Türkiye Futbol Federasyonu'nda Nihat Özdemir'in İstifası Ve Servet Yardımcı'nın Vekaleten Başkanlık Görevini Üstlenmesinin Ardından Mustafa Çağlar Başkan Vekilliği Görevine Getirildi.

Türkiye Futbol Federasyonu'nda Nihat Özdemir'in İstifası Ve Servet Yardımcı'nın Vekaleten Başkanlık Görevini Üstlenmesinin Ardından Mustafa Çağlar Başkan Vekilliği Görevine Getirildi.

Son dakika Türkiye Futbol Federasyonu'nda Nihat Özdemir'in istifası ve Servet Yardımcı'nın vekaleten başkanlık görevini üstlenmesinin ardından Mustafa Çağlar Başkan Vekilliği görevine getirildi. haberleri ve Türkiye Futbol Federasyonu'nda Nihat Özdemir'in istifası ve Servet Yardımcı'nın vekaleten başkanlık görevini üstlenmesinin ardından Mustafa Çağlar Başkan Vekilliği görevine getirildi. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Türkiye Futbol Federasyonu'nda Nihat Özdemir'in istifası ve Servet Yardımcı'nın vekaleten başkanlık görevini üstlenmesinin ardından Mustafa Çağlar Başkan Vekilliği görevine getirildi. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Türkiye Futbol Federasyonu'nda Nihat Özdemir'in İstifası Ve Servet Yardımcı'nın Vekaleten Başkanlık Görevini Üstlenmesinin Ardından Mustafa Çağlar Başkan Vekilliği Görevine Getirildi. Haberleri

TFF'de yeni görevlendirme

Türkiye Futbol Federasyonu'nda Nihat Özdemir'in istifası ve Servet Yardımcı'nın vekaleten başkanlık görevini üstlenmesinin ardından Mustafa Çağlar Baş...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz

Kocaeli haber